+420 777 212 111

Ke stažení

DESIGNFLOOR leták

Výrobky pro dekorativní efekty:

lité samonivelační podlahy, 3D efekt, strukturální a špachtlované efekty podlah a stěn

Stucco

Vyrovnávací tmel s velmi vysokou mechanickou odolností, pro lokální vyrovnání povrchů (např. na vyrovnání spár mezi dlaždicemi).
Dvousložkový, vodou ředitelný.

Technický list


Primer

Základní penetrační nátěr na nesavé povrchy, keramiku, dřevo, MDF aj. s finální úpravou Atriafloor.
Dvousložkový, vodou ředitelný epoxidový.

Technický list


Consolidante

Základní penetrační nátěr určený na savé povrchy na bázi cementu s finální úpravou Atriafloor.
Dvousložkový, epoxidový vodou ředitelný, transparentní.

Technický list


Rasante

Vyrovnávací hmota na celoplošné vyrovnání podkladů, pro podlahy i stěny, pro interiér i exteriér, s vynikající přilnavostí na nesavé podklady (keramika atd.).

Technický list


Finitura Classic

Dekorativní samonivelační hmota na podlahy v interiéru, s vysokou mechanickou odolností. Umožňuje vytvářet neomezené množství barevných kombinací a variant.
Dvousložkový vodouředitelný materiál.

Technický list


Finitura 3D

Dekorativní štuk pro interiérové povrchy – podlahy, stěny, stropy. Umožňuje vytvářet stejný dekor na podlaze, stěnách i stropu.
Dvousložkový vodouředitelný materiál určený pro špachtlování.

Technický list


Glitter

Barevné třpytivé chipsy v různých barevných provedeních, pro dekoraci nátěrů, textilií, tapet aj.

Technický list


Protettivo Cerato

Ochranný tekutý vosk s vynikající otěruodolností a chemickou odolností.
Jednosložkový, tvořený pryskyřicemi ve vodní bázi.

Technický list


Cera

Tekutý vosk, samolešticí, odolný proti otěru. Prodlužuje životnost povrchu a usnadňuje údržbu.
Jednosložkový, na vodní bázi.

Technický list


Primer Cem

Penetrační vodouředitelný nátěr pro povrchy na bázi cementu. Zabraňuje povrchovému drolení podkladu. Paropropustný výrobek sjednocuje savost povrchu a zajišťuje dostatečnou přilnavost výrobků Arte Viva k podkladu.

Technický list


Fondo Rete

Vyrovnávací stěrková hmota pro rychlé a optimální pokládání sklovláknité perlinky, pro zpevnění podkladu, lokální opravy a vyrovnání podkladu. Výrobek s vynikající přilnavostí k nesavým podkladům a s výbornou elasticitou významně usnadňuje renovaci podlah a stěn s původními obklady, které není nutné odstraňovat. Výrobek se používá i pro lepení obkladů v exteriéru.
Vysoce pružný tmel s vynikající odolností vůči vodě.

Technický list


Biomalta

Speciální stěrkovací hmota pro dekorace podlah, stěn a dalších povrchů v interiéru a exteriéru. Tvoří základní dekorativní vrstvu v systému ArteViva. Odstíny dle RAL a NCS. Dodává se ve verzích: BIOMALTA 2010 MD, BIOMALTA SOFT SKIN a BIOMALTA FINE.
Jednosložkový výrobek na bázi syntetických pryskyřic ve vodní emulzi vykazuje vysokou pevnost a pružnost. Vytváří vysoce odolné celoplošné povrchy beze spár na nejvyšší dekorativní a estetické úrovni.

Technický list


Biomalta Superfine

Dekorativní materiál pro velmi hladké povrchové úpravy stěn. Jednosložkový výrobek na bázi speciální směsi kopolymerů a minerálních plniv ve vodní disperzi, s vynikající flexibilitou a přilnavostí na různé typy podkladu, včetně skla.

Technický list


Biocolor

Dekorativní ochranný nátěr na vodní bázi s polokrycím efektem pro podlahy a stěny v interiéru a exteriéru. Ve specifické barevnosti originálních odstínů umožňuje vytvářet jedinečné „vymývané“ efekty.

Technický list


Luxor

Dekorativní ochranná pastovitá hmota pro metalické úpravy povrchů podlah a stěn v systému ArteViva v interiéru.

Technický list


AK

Ochranný transparentní lak na vodní bázi, bez rozpouštědel. Vykazuje vysokou tvrdost a současně vynikající pružnost. V průběhu času nežloutne. Jednoduchá aplikace, snadná přetíratelnost. Je vysoce odolný proti vodě, roztokům kyselin, alkalickým látkám a olejům. Vynikající odolnost proti opotřebení.
Jednosložkový lak se dodává v provedení: lesk a mat.

Technický list


AVF Plus

Speciální dvousložkový ochranný lak ve vodní disperzi, pro interiér a exteriér, stěny, stropy a podlahy, koupelny, dřezy, kuchyně atd.
Transparentní lak s vynikající odolností proti působení vody, vůči rozpouštědlům (kromě těch, které mají funkci odstraňovačů nátěrů) a vůči kyselým a alkalickým látkám. Vytváří vysoce tvrdý film s vynikající elasticitou. Nežloutne, snadno se aplikuje a přetírá. Výborná odolnost proti opotřebení. Vynikající přilnavost. Vysoká odolnost proti ušpinění.
Dvousložkový lak se dodává v provedení: lesk, polomat, mat.

Technický list


AVF

Speciální ochranný lak na vodní bázi, pro interiér a exteriér. Transparentní lak s vynikající odolností proti dlouhodobému působení vody, roztokům kyselin, alkalickým látkám a olejům. V průběhu času nežloutne. Vykazuje vysokou tvrdost a zachovává vynikající elasticitu. Snadno se aplikuje a přetírá.
Dvousložkový lak se dodává v provedení: lesk, pololesk, mat.

Technický list


Fluid

Přísada pro ředění výrobku BIOMALTA fine. Pro zvýšení viskozity hmoty BIOMALTA fine a usnadnění aplikace.

Technický list